Genuine 135W Lenovo ThinkPad P1 2nd Gen 20QT002LIW AC Adapter + Cord
Item Specification:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 20V
  • Output Current: 6.75A
  • Power Max: 135W