Genuine 180W Asus FX60VM-DM493T AC Adapter Charger + Free Cord
Item Specification:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19.5V
  • Output Current: 9.23A
  • Power Max: 180W
  • Connector Size: 5.5mm * 2.5mm