Genuine 19.5V 16.92A 330W Acer Nitro 17 AN17-42-R75W Charger AC Adapter + Cable
Item Specification:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19.5V
  • Output Current: 16.92A
  • Power Max: 330W
  • Connector Size: 5.5mm * 1.7mm