Genuine 19V 3.42A 65W Chicony A18-065N3A Adapter Charger + Power Cable
Item Specification:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19V
  • Output Current: 3.42A
  • Power Max: 65W
  • Connector Size: 3.0mm * 1.0mm