Genuine 200W MSI GX60-A10797287B Adapter Charger + Power Cable
Item Specification:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19V
  • Output Current: 10.5A
  • Power Max: 200W
  • Connector Size: 5.5mm * 2.5mm