Genuine 20V 10A 200W Chicony A15-200P4B AC Adapter Charger + Cable
Item Specification:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 20V
  • Output Current: 10A
  • Power Max: 200W
  • Connector Size: 4.5mm * 3.0mm