Genuine 20V 12A 240W MSI Katana GF66 12UC-236AU Adapter Charger + Power Cable
Item Specification:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 20V
  • Output Current: 12A
  • Power Max: 240W
  • Connector Size: 4.5mm * 3.0mm