Genuine 240W 19.5V 12.3A Dell DA240PM180 Adapter Charger + Free Cord
Item Specification:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19.5V
  • Output Current: 12.3A
  • Power Max: 240W
  • Connector Size: 7.4mm * 5.0mm