Genuine 45W Acer Aspire 5 A515-51-55BQ Adapter Charger + Free Cord
Item Specification:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19V
  • Output Current: 2.37A
  • Power Max: 45W
  • Connector Size: 5.5mm * 1.7mm