Genuine 65W Acer Extensa 2520G-55VR Adapter Charger + Free Cord
Item Specification:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19V
  • Output Current: 3.42A
  • Power Max: 65W
  • Connector Size: 5.5mm * 1.7mm