Genuine 65W Dell 332-1831 ADP-65HDB AC Adapter Charger Power Cord
Item Specification:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19.5V
  • Output Current: 3.34A
  • Power Max: 65W
  • Connector Size: 7.4mm * 5.0mm