Original 75W Toshiba Satellite M60-S811TD AC Adapter + Free Cord
Item Specification:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19V
  • Output Current: 3.95A
  • Power Max: 75W
  • Connector Size: 5.5mm * 2.5mm