Original 90W Samsung Series 3 305V5A-S02 Charger AC Adapter + Cord
Item Specification:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19V
  • Output Current: 4.74A
  • Power Max: 90W
  • Connector Size: 5.5mm * 3.0mm