Original 90W Sony Vaio VGN-NW240DW VGN-NW240FB Adapter Charger + Free Cord
Item Specification:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19.5V
  • Output Current: 4.7A
  • Power Max: 90W
  • Connector Size: 6.5mm * 4.4mm